Księgowy / logistyk

VIDA

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dynamiczny rozwój naszej firmy i przeprowadzka do nowej siedziby spowodowały, że poszukujemy nowych pracowników do działu księgowości i logistyki. Szukamy osoby odpowiedzialnej i dokładnej, która zapanuje nad dokumentacją sprzedaży, organizacją pracy i wspomoże nas w pracach administracyjnych.
Przygotuj się na pracę z grupą młodych, mniej lub bardziej zakręconych osób z działu handlowego, które zapewniają tyle samo stresu, co uśmiechu. Bardzo się staramy, ale nie licz na to, że będzie łatwo, za to zawsze ciekawie i nigdy nudno.
Obok niepowtarzalnej atmosfery zapewniamy atrakcyjny pakiet socjalny, wolne długie weekendy, stałe godziny pracy oraz poszanowanie Twojego czasu wolnego.

Wymagamy zaangażowania, dokładności oraz pozytywnego podejścia do ludzi i umiejętności w pracy w zespole.

Opis stanowiska pracy:
- obsługa i generowanie zamówień do dostawców,
- wystawianie faktur VAT i prowadzenie rejestru sprzedaży,
- kontrola należności i zobowiązań,
- dekretowanie przychodów i kosztów,
- obsługa administracyjna - poczta, obieg dokumentów,
- kontrola i obsługa procedur kadrowych,
- współpraca z biurem rachunkowo - księgowym,
- zarządzanie organizacją biura

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- umiejętność obsługi programu Symfonia lub Rewizor,
- znajomość zasad prowadzenia dokumentacji sprzedaży, wystawiania faktur VAT, korekt itp,
- znajomość podstaw rachunkowości,
- znajomość podstawowa programu Płatnik,

Mile widziane:
- ukończone kursy z zakresu księgowości lub rachunkowości,
- prawo jazdy kategorii B,
- podstawowa znajomość języka angielskiego,

Prezentacja firmy

Firma VIDA jest dystrybutorem rozwiązań związanych z bezpieczeństwem dan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 060PLN - 4 100PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Logistyka, Praca Inne