Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Księgowanie faktur zakupowych, krajowych, zagranicznych
  • Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym
  • Uzgadnianie kont i kontrola rozrachunków
  • Weryfikacja wskazanych transakcji w zakresie ujęcia w rejestrach VAT
  • Wsparcie przy sporządzaniu deklaracji VAT oraz sporządzanie korekt deklaracji VAT
  • Udział w zamknięciu okresów sprawozdawczych

Wymagania:
  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe - mile widziane: ekonomia, finanse, rachunkowość
  • Dobra znajomości przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości
  • Znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność oraz umiejętność współpracy w zespole, jak i pracy samodzielnej
  • Sumienność i dokładność
  • Dobra znajomość programu MS Office, głównie Excela

Oferujemy:

  • Rozwój osobisty i zawodowy
  • Miłą i życzliwą atmosferę pracy
  • Stabilność zatrudnienia
  • Uczestnictwo w szkoleniach merytorycznych

Prężnie działające przedsiębiorstwo z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku... międzynarodowym   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Finanse , Praca Administracja Publiczna , Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Doradztwo / Konsulting