Opis stanowiska pracy

Od 2004 roku zapewniamy naszym klientom rzetelną obsługę w zakresie księgowości, kadr i płac oraz doradztwa podatkowego.
Obecnie poszukujemy kandydatki/ta na stanowisko:
SAMODZIELNA/Y KSIĘGOWA/Y

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:
• księgowanie dokumentów źródłowych zgodnie z prawem bilansowym i podatkowym
• kontrola poprawności sald kont bilansowych i wynikowych oraz rozrachunków z kontrahentami
• wstępne sporządzanie deklaracji podatkowych CIT / VAT
• pomoc w przygotowaniu sprawozdań finansowych
• utrzymywanie dobrych relacji z klientami
• przygotowanie sprawozdań do GUS

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pracę w nowoczesnym biurze
• przyjazną i nieformalną atmosferę w pracy w młodym zespole
• elastyczny czas pracy
• duży zakres samodzielności
• możliwość udziału w zajęciach z języka angielskiego

Wymagania

• doświadczenie w księgowaniu ksiąg rachunkowych spółek prawa handlowego
• praktyczna znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych
• bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole
• dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego
• dodatkowym atutem będzie znajomość programu Symfonia

Prezentacja firmy

KRAFTON ACCOUNTING to dynamicznie rozwijające się biuro rachunkowe z pon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa