Księgowy/Księgowa

HAYS

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Lublin
NR REF.: 1180544

Twoje obowiązki w nowej roli:

  • praca na nowoczesnych narzędziach finansowo – księgowych
  • współpraca z biegłymi rewidentami w ramach zamknięcia roku, ustalanie podatku odroczonego i bieżącego, udział w sporządzaniu statutowych sprawozdań finansowych spółki
  • dekretacja, księgowanie, raportowanie do stron zainteresowanych
  • udział w projektach, uruchamianie nowych narzędzi, modułów SAP itp. w obszarze księgowości

Nasze oczekiwania:
  • kilkuletnie doświadczenie w różnych obszarach księgowości
  • wykształcenie wyższe finansowe lub ekonomiczne, lub studia podyplomowe z zakresu rachunkowości
  • płynna znajomość języka angielskiego
  • znajomość polskiego prawa podatkowego
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel
  • znajomość zintegrowanych systemów w zakresie FI, znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
W zamian oferujemy:
  • rozwój zawodowy w międzynarodowych strukturach, współpraca z partnerami w spółkach zagranicznych
  • możliwość zaangażowania się w projekty
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy, systemy ERP, nowe technologie optymalizujące procesy, eliminujące zbędną papierologię
  • szeroka oferta szkoleń
  • kursy językowe na różnych poziomach dostępne na platformie językowej, zajęcia z native speakerami
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Medicover Sport
  • praca hybrydowo
  • elastyczny czas pracy
  • stołówka pracownicza

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa