Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0126

Obowiązki:

Księgowy/Księgowa-księgowanie dokumentów i przygotowywanie płatności,
-kontrola księgowanych dokumentów pod względem merytorycznym i formalnym,
-kontrola terminowości księgowań i płatności faktur,
-przygotowywanie zestawień finansowych i raportów z powierzonego obszaru,
-przygotowanie do bilansu we współpracy z naszym doradcą podatkowym,
-wsparcie rocznych sprawozdań finansowych (inwentaryzacja, rozliczenia międzyokresowe itp.) we współpracy z naszą centralą w Belgii,
-wsparcie pracy administracyjnej dla wewnętrznego działu sprzedaży,
-zarządzanie środkami pieniężnymi i rachunkowością gotówkową,
-kontrola i uzgadnianie sald z dostawcami i odbiorcami.
Wymagane: wykształcenie wyższe, certyfikat księgowego, biegła znajomość języka angielskiego, min. 6 m-cy doświadczenia zawodowego. Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.Tel: 538 896 992 Kliszewska Paulina.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • CERTYFIKAT- KSIĘGOWEGO

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy: 66-235 Kownaty 17, powiat: sulęciński, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 0, miesiące: 6

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Ubezpieczenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy