Opis stanowiska pracy

Aktualnie do naszego oddziału w Częstochowie poszukujemy kandydatów na stanowisko;

Księgowy / Księgowa

Zakres obowiązków:

- weryfikacja i ewidencja dokumentów księgowych,

- wprowadzanie danych do systemu księgowego,

- archiwizowanie dokumentów,

- drukowanie i analiza raportów księgowych,

- sporządzanie dokumentów handlowo-magazynowych,

- kontakt z klientami,

Oferujemy:

- Przyjazną atmosferę w pracy,

- Pracę w dynamicznym, młodym, prężnie działającym zespole,

- Niezbędne narzędzia pracy.

Wymagania

- Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;

- Bardzo dobrej znajomość obsługi komputera, szczególnie programu Microsoft Excel;

- Zaangażowanie w powierzone obowiązki, skrupulatność, rzetelność, zdolności analityczne.

- Mile widziana znajomość programu Comarch Optima,

- Mile widziana znajomość języka angielskiego,

Prezentacja firmy

Firma Polfibra działa na rynku tekstylnych surowców wtórnych. Jesteśmy d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 500PLN - 3 700PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja