Księgowy/Księgowa z językiem obcym

METRO SERVICES

Szczecin, zachodniopomorskie

Od: METRO SERVICES
Miejsce pracy: Szczecin

Metro Group jest jedną z największych międzynarodowych firm handlu detalicznego na świecie. Wszystkie nasze sieci m.in. Makro Cash and Carry, Real, Media Markt, zajmują wiodące pozycje na rynku. Metro Services to nowoczesne centrum finansowo-księgowe, świadczące usługi na rzecz Metro Group.

Rozpocznij z nami współpracę, podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem, ucząc się przy tym od najlepszych!

Twoje zadania:

  • Realizacja zadań w ramach obszaru GA/AR/ FA
  • Współpraca i wsparcie dla innych członków zespołu
  • Dbałość o jakość i terminowość otrzymanych zadań
  • Dążenie do osiągania założonych celów
  • Uczestnictwo w udoskonalaniu procesów

Twój profil startowy:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość niemieckiego lub innego języka europejskiego
  • Min. rok doświadczenia w księgowości
  • Umiejętność pracy w grupie i analitycznego myślenia
  • Samodyscypliny oraz zdolności do pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznej, międzynarodowej korporacji
  • Możliwość wykorzystywania i doskonalenia znajomości języków obcych
  • Szeroki pakiet profesjonalnych szkoleń
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Realne możliwości rozwoju w obszarze księgowości
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin
  • Ambitną pracę w profesjonalnym, przyjaznym zespole
  • Program rekomendacyjny - "Refer a friend"
  • Bezpłatny parking, a tuż obok centrum handlowe z restauracjami i rabatami dla pracowników
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.