In Temporis Polska Sp. z o.o.

Księgowy/Księgowa (m/k)

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Przeźmierowo

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Umowa na zastępstwo

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

KSIĘGOWY/KSIĘGOWA (M/K)

Miejsce pracy: Przeźmierowo (woj. wielkopolskie)

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie działu księgowości w wykonywaniu codziennych obowiązków,
  • Księgowanie faktur zakupu(księgi rachunkowe),
  • Obsługa programu księgowego InPuls,
  • Obliczanie sald, rozrachunków, tworzenie zestawień,
  • Wprowadzanie zamówień do systemu,
  • Nadzór nad korespondencją wychodzącą i przychodzącą,
  • Współpraca z członkami zespołu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Znajomość podstawowych zagadnień z obszaru księgowości,
  • Gotowość do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin,
  • Doświadczenie w pracy w dziale księgowym, umożliwiające wsparcie pracowników w wykonywaniu codziennych czynności,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziana znajomość programu InPuls(nie jest to warunek konieczny).

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie na okres od 10.08.2017 do końca września 2017 (w ramach zastępstwa)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w zgranym zespole,
  • Możliwość zdobycia wartościowego doświadczenia,
  • Możliwość zatrudnienia osób przebywających na rencie lub emeryturze.

Prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.