Księgowy/Księgowa GL

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej organizacji finansowej, poszukujemy osoby, która dołączy do nowotworzącego się zespołu, jako:

Księgowy/Księgowa GL Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • kompleksowa obsługa procesu księgi głównej,
  • tworzenie i księgowanie dokumentów finansowych,
  • uzgadnianie kont,
  • przygotowywanie raportów finansowych,
  • udział w procesach zamknięcia okresu rozliczeniowego,
  • współpraca z audytorami,
  • współpraca z innymi działami i wsparcie Młodszych Księgowych.

Wymagania:

  • około 2-letnie doświadczenie w księgowości,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie kierunkowe mile widziane (rachunkowość, finanse, ekonomia),
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęć rozwoju i zdobywania nowej wiedzy.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • pakiet szkoleń wewnętrznych,
  • atrakcyjny pkaiet benefitów (Multisport, bilety do kina, kursy językowe),
  • możliwość rozwoju w strukturze.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.