Księgowy/Księgowa, Diepholz, Niemcy

LINK2WORK Sp. z o.o.

Diepholz, zagranica

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • sporządzanie rocznych rozliczeń podatkowych
  • wprowadzanie danych do systemu
  • wsparcie innych obszarów księgowości
  • współdziałanie w procesie obsługi klientów

OFERUJEMY

  • zatrudnienie bezpośrednio z pracodawcą niemieckim
  • wynagrodzenie do negocjacji
  • nowoczesne środowisko pracy i bardzo dobrą atmosferę pracy
  • zorientowanie na zespół, doceniające i przyjazne, rodzinie, kulturalne środowisko
  • przetwarzanie ekscytujących zapytań od klientów
  • indywidualne możliwości szkoleniowe
  • elastyczne godziny pracy i szeroki zakres świadczeń socjalnych

Wymagania

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • doświadczenie w prowadzeniu księgowości
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • znasz język niemieckim w stopniu min. podstawowym
  • idealnie byłoby, gdybyś miał/a doświadczenie z firmami internetowymi
  • przedsiębiorcze nastawienie i umiejętności interpersonalne oraz jesteś graczem zespołowym

Prezentacja firmy

Link2work Sp. z o.o. to renomowana agencja rekrutacyjna, specjalizująca ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa