Księgowy ds. Purchase-to-Pay (PtP)

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Nasz Klient, renomowana globalna korporacja, poszukuje doświadczonych kandydatów na nowo tworzone stanowisko:

Księgowy ds. Purchase-to-Pay (PtP)Miejsce pracy: Łódź

Księgowy ds. Purchase-to-Pay jest odpowiedzialny za nadzorowanie procesu od zamówienia do płatności, w tym zapewnienie prawidłowego księgowania i raportowania oraz koordynowanie czynności pomiędzy podwykonawcami i Spółką.

Zadania:

  • Koordynacja i monitorowanie procesu PtP.
  • Współpraca z biznesem i zewnętrznymi dostawcami.
  • Nadzór nad zobowiązaniami i płatnościami Spółki.
  • Usprawnianie procesu PtP.
  • Raportowanie, analizowanie i weryfikowanie danych.

Wymagania:

  • Znajomość polskich przepisów księgowych.
  • Doświadczenie w rachunkowości międzynarodowej firmy i znajomość IFRS.
  • Wyższe wykształcenie i co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego.
  • Znajomość SAP i MS Excel.
  • Biegła znajomość języka rosyjskiego i angielskiego; znajomość języka polskiego nie jest niezbędna.

Oferujemy:

  • Praca w międzynarodowym zespole w dynamicznej, innowacyjnej korporacji.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.
  • Opieka medyczna i liczne benefity.
  • Wsparcie finansowe i logistyczne w przypadku relokacji.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.