Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0750

Obowiązki:

Realizacja wytycznych finansowych do projektów, sporządzanie zbiorczych wniosków o płatność w zakresie poniesionych wydatków, naliczanie wynagrodzeń i innych świadczeń na rzecz pracowników ŚWK OHP, oraz naliczanie i przekazywanie skladek z tytułu ZUS oraz podatku dochodowego od wynagrodzeń a także obsługa programu "Płatnik - ZUS". Prowadzenie rozliczeń bankowych, prowadzenie ewidencji materiałów, przedmiotów nietrwałych i środków trawałych o charakterze wyposażenia. Rozliczanie podróży służbowych. Rozliczanie inwentaryzacji. Prowadzenie dokumentacji w syatemie QNT Płace umów cywilno - prawnych w ŚWK OHP. Opracowywanie sprawozdań z realizacji wynagrodzeń pracowników ŚWK OHP.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: rachunkowość, ekonomia, finanse

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania - wykształcenie wyższe o kierunku rachunkowość, ekonomia, finanse. Znajomość ustawy o rachunkowości i aktualnych przepisów ZUS, doświadczenie w realizacji projektów. Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny. Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych na potrzeby procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez ŚWK OHP w Kielcach- z dopiskiem (obecna i przyszła rekrutacja) lub (tylko obecna rekrutacja) będą przechowywane przez okres 30 dni po zakończeniu rekrutacji i 3 miesiące na potrzeby przyszłych rekrutacji - na e-mail: swietokrzyska@ohp.pl. Zakres obowiązków: Realizacja wytycznych finansowych do projektów, sporządzanie zbiorczych wniosków o płatność w zakresie poniesionych wydatków, naliczanie wynagrodzeń i innych świadczeń na rzecz pracowników ŚWK OHP, oraz naliczanie i przekazywanie skladek z tytułu ZUS oraz podatku dochodowego od wynagrodzeń a także obsługa programu "Płatnik - ZUS". Prowadzenie rozliczeń bankowych, prowadzenie ewidencji materiałów, przedmiotów nietrwałych i środków trawałych o charakterze wyposażenia. Rozliczanie podróży służbowych. Rozliczanie inwentaryzacji. Prowadzenie dokumentacji w syatemie QNT Płace umów cywilno - prawnych w ŚWK OHP. Opracowywanie sprawozdań z realizacji wynagrodzeń pracowników ŚWK OHP.

Miejsce pracy: Wrzosowa 44, 25-211 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV, LM

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Ubezpieczenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy