Opis stanowiska pracy

BF PROMOTION
Jesteśmy firmą działającą na rynku artykułów reklamowych oraz poligrafii od prawie 10 lat. Zajmujemy się wykonywaniem druków na różnego rodzaju materiałach własnych oraz powierzonych przez Klienta. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko :

Księgowy/-a
Miejsce pracy: Poznań- Plewiska
kandydat powinien spełniać następujące wymagania:
wykształcenie kierunkowe ekonomiczne ,
znajomość zagadnień podatkowych i rachunkowych;
znajomość zagadnień płacowo-kadrowych;
odpowiedzialność, dokładność oraz zaangażowanie w realizację powierzonych zadań;
dobra organizacja pracy, inicjatywa oraz zdolność analitycznego myślenia;
umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów;
dobra znajomość obsługi pakietu MS Office i programu Płatnik;
znajomość systemu Symfonia będzie dodatkowym atutem
posiadać doświadczenie zawodowe,

oferujemy:
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
atrakcyjne wynagrodzenie
ciekawą pracę w niedużym, dynamicznym zespole;
możliwość rozwoju zawodowego;

Prosimy kontaktować się w sprawie powyższej oferty pracy :
administracja -534 494 711

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży poligrafii

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Finanse