Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem sieci HYGIEIA poszukujemy wykwalifikowanej osoby na stanowisko:

KSIĘGOWY/-A

Zadania:

  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełnej księgowości) zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości, przepisami prawa podatkowego.
  • samodzielne prowadzenie rejestrów VAT zgodnie ze stosownymi przepisami,
  • przygotowanie księgowań, raportów i sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat),
  • sporządzanie sprawozdań dla GUS,
  • przygotowanie deklaracji VAT, CIT, PIT do Urzędu Skarbowego,
  • bieżąca kontrola należności i zobowiązań spółki,
  • księgowanie i rozliczanie dokumentów (faktury kosztowe, sprzedaży, wyciągi bankowe, kasa, listy płac),
  • znajomość gospodarki magazynowej (uzgadnianie stanów magazynowych na koniec miesiąca),

Oczekiwania:

  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w rachunkowości,
  • znajomość przepisów z zakresu podatków i rachunkowości, na poziomie umożliwiającym samodzielna realizację zadań określonych powyżej,
  • bardzo dobra znajomość programu ERP Optima
  • dokładność i systematyczność wykonywania obowiązków,
  • umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole,
  • samodzielność i dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę na pełen etat,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Pracę w sympatycznym, profesjonalnym zespole,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • Benefity - karta MultiSport, pakiet opieki medycznej, grupowe ubezpieczenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem za pomocą przycisku "Aplikuj". Informujemy również, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Firma HYGIEIA istnieje na rynku od 1990 roku. Nazwa pochodzi od patronki... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Biuro / Dokumentacja