In Temporis Polska Sp. z o.o.

Księgowy/a_Lublin

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lublin

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Wraz z rozwojem naszej Agencji do centrali w Lublinie pilnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref. KS/LUB/2017

Obowiązki:

Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem merytorycznym oraz sprawdzanie pod względem formalnym i rachunkowym
Sporządzanie dokumentacji księgowej wewnętrznej
Dekretowanie i rejestrowanie dokumentów księgowych
Sporządzanie rejestrów VAT
Rozliczanie i weryfikowanie kont rozrachunkowych

Wymagania:

Doświadczenie min. 5 lat na analogicznym stanowisku
Znajomość programu Insert
Znajomość j. angielskiego oraz doświadczenie we współpracy z agencją pracy tymczasowej będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

Umowa o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość rozwoju poprzez szkolenia

Oferta pracy stałej, licencja nr 1954

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.