Michael Page Michael Page

Księgowa

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy doświadczonych osób zainteresowanych dołączeniem do zespołu księgowości na stanowisko Księgowej/-ego.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży technicznej, która aktualnie poszukuje doświadczonych osób zainteresowanych dołączeniem do struktur organizacji i objęciem roli Księgowej/-ego.

Opis stanowiska

  • przygotowanie księgowań do księgi głównej oraz przygotowywanie uzgodnień kont księgi głównej
  • przygotowywanie danych do sprawozdań m.in. NBP, GUS, Intrastat, VAT
  • wsparcie podczas procesu zamknięcia miesiąca, kwartału, roku
  • zapewnianie dokładności i poprawności przeprowadzanych procesów zgodnie z harmonogramem zamknięcia miesiąca i roku oraz rocznego procesu audytu
  • uczestniczenie w projektach dotyczących procesu raportowania i analizy
  • współpraca i pomoc pozostałym członkom Działu Księgowości i Kontrolera Finansowego w identyfikowaniu, definiowaniu i wdrażaniu usprawnień procesów oraz standaryzacji procesów

Profil kandydata

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy w obszarze księgowości/podatków/audytu
  • Wykształcenie wyższe
  • Praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości
  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu podatku VAT oraz podatku dochodowego CIT
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Zaawansowana znajomość programu MS Excel
  • Chęć dalszego doskonalenia umiejętności miękkich oraz technicznych
  • Kreatywność, wysokie zdolności analityczne, umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjny pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, fundusz socjalny
  • Pracodawca zapewniający szkolenia i kursy, pozwalające na dalszy rozwój kompetencji zawodowych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Strzelin
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page