Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0788

Obowiązki:

1. Prowadzenie Ksiąg Handlowych oraz Ksiąg Przychodów i Rozchodów
2. Sporządzanie miesięcznych deklaracji rozliczeniowych:
- VAT, VAT-UE, CIT
- podatek dochodowy od osób fizycznych,
- deklaracji rozliczających składki ZUS.
3. Bieżące analizowanie i uzgadnianie kont księgowych.
4. Sporządzanie listy płac z tytułu umów o pracę .
5. Obliczanie wynagrodzeń z tyt. umów zlecenie, o dzieło.
6. Prawidłowe, rzetelne i terminowe obliczanie wynagrodzeń, zasiłków chorobowych, opiekuńczych, składek ZUS, urlopów, oraz wszystkich dodatków i za prawidłowe dokonywanie potrąceń z wynagrodzeń.
7. Sporządzanie sprawozdań finansowych.
8. Sporządzanie rocznych informacji o wysokości dochodów pracowników oraz rozliczenie dochodów osób, które zgłoszą chęć rozliczenia przez Spółkę.
9. Sporządzanie sprawozdań GUS.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Obsługa kadrowo-płacowa
  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • Obsługa oprogramowania PŁATNIK

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • Mile widziana również znajomość języka niemieckiego, Mile widziana znajomość pakietu Insert, 5 lat na stanowisku księgowym

Miejsce pracy: Reymonta 13/2, 45-065 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Ubezpieczenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy