Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0334

Obowiązki:

Znajomość ustaw: o rachunkowości, o podatku od osób fizycznych, o podatku od osób prawnych, o podatku VAT, dekretowanie dokumentów księgowych, księgowanie przy wykorzystaniu komputerowego programu finansowo-księgowego Optima, ewidencja środków trwałych, sporządzanie miesięcznych rozliczeń osztów, wystawianie faktur sprzedaży, przygotowywanie dokumentów do rozliczenia dotacji, analiza sald kont rozrachunkowych, sporządzanie deklaracji na podatek od nieruchomości, przygotowywanie materiałów do sprawozdań.
Godziny pracy 7:30-15:30

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługa komputera - pakiet programów office

Wykształcenie:

  • średnie branżowe, ekonomiczne
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Pozostałe wymagania:

  • Znajomość ustaw: o rachunkowości, o podatku od osób fizycznych, o podatku od osób prawnych, o podatku VAT,

Miejsce pracy: Partyzantów 82, 10-527 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: Kontakt przez pocztę: Partyzantów 82 Olsztyn

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Ubezpieczenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy