KSIĘGOWA / KSIĘGOWY

Dakri Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma produkcyjna z siedzibą w Łodzi pilnie poszukuje osoby na stanowisko KSIĘGOWA/KSIĘGOWY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Weryfikacja formalno-rachunkowa dokumentów księgowych
  • Dekretacja, księgowanie i rozliczanie dokumentów finansowo-księgowych
  • Uzgadnianie sald kont księgowych oraz kont rozliczenia zakupu
  • Kontrola rozrachunków
  • Sprawdzanie i uzgadnianie rejestrów VAT
  • Uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Archiwizacja dokumentacji księgowej
  • Sporządzanie i rozliczanie delegacji pracowniczych
  • Wspomaganie działu finansowo-księgowego w wykonywaniu bieżących działań

WYMAGANIA:

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie pracy w księgowości
  • Znajomość ustawy o rachunkowości, wiedza z zakresu prawa podatkowego (VAT, CIT)
  • Mile widziana znajomość i obsługa systemu Comarch Optima, Comarch ERP XL
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, głównie Excel i Word
  • Zdolności analityczne, samodzielność w działaniu
  • Komunikatywność, dokładność, rzetelność i dobra organizacja pracy

OFERTA:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o następującej treści:

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z zapisami Rozporządzenia 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. GDPR (RODO), przez Administratora danych osobowych, jakim jest DAKRI Dystrybucja Sp. Z o.o ul. Tymienickiego 22/24 90-349 Łódź, Nip: 1070019330 kontakt ado@dakri.eu. Przysługuje prawo dostępu do treści danych, poprawiania ich, usuwania (wycofania zgody) i wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych wykraczających poza art. 22 Kodeksu pracy jest dobrowolne dlatego zgadzam się na ich przetwarzanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit. a GDPR (RODO).

Prezentacja firmy

Firma Dakri Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i sprzedażą artykułó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja biurowa, Praca Finanse, Praca Biuro / Dokumentacja