Opis stanowiska pracy

Zadaniem wybranej osoby będzie obsługa księgowa spółek z sektora nieruchomości.

Obowiązki:

  • dekretowanie i ewidencja dokumentów źródłowych w systemie księgowym Symfonia (pełna księgowość),
  • sporządzanie sprawozdań finansowych oraz zestawień podatkowych,
  • udział w przygotowywaniu sprawozdań do instytucji zewnętrznych (m.in. US, GUS, ZUS, NBP)
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (m.in. US, GUS, ZUS, NBP)
  • prowadzenie rejestru środków trwałych,
  • raporty dla Zarządu

Wymagania

Kwalifikacje:

  • certyfikat księgowy MF – mile widziany
  • praktyczna wiedza z zakresu rachunkowości i podatków,
  • dobra znajomość programu Symfonia FK oraz pakietu Office,
  • dokładność, sumienność, samodzielność,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Prezentacja firmy

Firma z branży nieruchomości

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
Pakiet medyczny, szkolenia
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa