Opis stanowiska pracy

Księgowa
Kielce
NR REF.: 1184156

Dla naszego klienta, firmy z obszaru Supply Chain & Logistics, poszukujemy specjalisty na stanowisko: Księgowa/y

Zakres obowiązków:

1. Wspieranie w prowadzeniu pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

2. Udział w przygotowywaniu i składaniu deklaracji podatkowych oraz innych dokumentów do urzędów skarbowych i ZUS.

3. Nadzór nad poprawnością dokumentów księgowych i finansowych.

4. Udział w przygotowaniu raportów finansowych i analiz.

5. Współpraca z audytorami zewnętrznymi i innymi instytucjami finansowymi.

6. Aktywna rola w procesie zamknięcia miesiąca i roku finansowego.

7. Ścisła współpraca z działem HR w zakresie rozliczeń płacowych.

8. Utrzymanie komunikacji z klientami i dostawcami w języku angielskim.

9. Monitorowanie zmian w przepisach podatkowych i dostosowywanie do nich praktyk księgowych.

10. Wsparcie zarządu w podejmowaniu decyzji finansowych poprzez dostarczanie szczegółowych analiz i raportów.

Oczekiwania:

1. Wykształcenie wyższe w dziedzinie finansów, rachunkowości lub pokrewne.

2. Co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

3. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – w mowie i piśmie.

4. Znajomość obowiązujących przepisów prawa podatkowego.

5. Doświadczenie w pracy z międzynarodowymi klientami będzie dodatkowym atutem.

6. Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

7. Znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel.

Oferujemy:

1. Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

2. Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

3. Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

4. Pakiet socjalny (ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa itp.).

5. Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.

Oczekujemy, że kandydat będzie wykazywał się wysokim poziomem odpowiedzialności, precyzji oraz umiejętnością analitycznego myślenia. Kreatywność i innowacyjność w rozwiązywaniu problemów księgowych oraz proaktywne podejście do zadań będą dodatkowym atutem.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa