Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Ewidencja operacji gospodarczych w systemie ERP,
  • Bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych,
  • Sporządzanie analiz oraz raportów na potrzeby Spółki, audytów i kontroli w firmie,
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych ich kontrola zgodnie z zasadami rachunkowości i przepisami podatkowymi,
  • Obsługa płatności w systemie bankowym,
  • Aktywny udział w zamknięciu miesiąca oraz roku.

Twój profil:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia),
  • Doświadczenie zawodowe w dziale księgowości – min 2 lata,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Mile widziana znajomość programu Comarch Optima,
  • Sumienność, dokładność, umiejętność analitycznego myślenia.

Nasza oferta:

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie istniejącej na rynku od 30 lat
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia uznaniowa
  • Pakiet świadczeń dodatkowych:
    - świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
    - opieka medyczna Medicover lub karta Multisport po roku pracy
    - atrakcyjne ubezpieczenie grupowe
  • Ciekawa praca z możliwością rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania a pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Śląskie Centrum Logistyki S.A. jest operatorem logistycznym oferującym k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Biuro / Dokumentacja