Opis stanowiska pracy

Praca w biurze rachunkowym, samodzielna obsługa klienta w zakresie

prowadzenie kpir, ewidencji VAT transakcji krajowych i zagranicznych,

WNT, WDT, obliczanie różnic kursowych,

kadry, płace, ZUS-y.

Wymagana znajomość przepisów podatkowych, chęć podnoszenia kwalifikacji związanych z pracą na danym stanowisku.

Mile widziana chęć identyfikacji z firmą, kreatywność, umiejętność organizacji pracy i pracy w zespole oraz znajomość programów OPTIMA i PŁATNIK.

Prezentacja firmy

Biuro Rachunkowe, doradztwo podatkowe, obsługa małych i średnich przedsi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja biurowa