Opis stanowiska pracy

Praca w Biurze Rachunkowym na stanowisku księgowa:

  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • sporządzanie sprawozdań GUS
  • sporządzanie deklaracji VAT
  • współpraca z pracownikami biura przy obsłudze firm rozliczających się na księgach rachunkowych

Oferujemy:

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość samorealizacji i rozwoju zawodowego
  • wsparcie techniczne na miejscu
  • dostęp do nowoczesnego i wygodnego sprzętu
  • konsultacje z doświadczonymi księgowymi
  • konsultacje z Doradcą Podatkowym
  • bezpłatny parking

Wymagania

  • Wiedza o księgowości
  • Doświadczenie w księgowości
  • Obsługa pakietu biurowego
  • Doświadczenie/wiedza o kadrach będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana umiejętność pracy w programie finansowo księgowym CDN OPTIMA

Prezentacja firmy

Kancelaria Podatkowa Lisowscy prowadzi działalność od 1993 roku. Firma s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
6 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
zależne od doświadczenie i osiąganych wyników
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja