Księgowa z językiem niemieckim

Concept Trade II Sp. z o.o.

Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu:
Księgowej z językiem niemieckim (osoba z doświadczeniem w dziale księgowości)

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku księgowej należało będzie:

  •  przygotowywanie dokumentów księgowych dla niemieckiego biura rachunkowego
  •  wystawianie faktur sprzedaży oraz dokumentacji magazynowej dla Niemieckich klientów
  •  współpraca z niemieckimi magazynami
  •  tworzenie i nadzór zleceń transportowych
  •  tworzenie raportów sprzedaży, magazynowych, transportowych

Od Kandydatów oczekujemy:

  •  bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego
  •  znajomości podstaw księgowości oraz doświadczenie w dziale księgowym
  •  dobrej znajomości pakietu MS Office,
  •  bardzo dobrej znajomości programu excel
  •  dużej komunikatywności,

Oferujemy:

  •  stabilne zatrudnienie,
  •  pracę w firmie opartej na zaangażowaniu i kreatywności,
  •  pracę w zgranym i energicznym zespole z dużym zapałem do pracy,
  •  szybka możliwość awansu,
  •  narzędzia niezbędne do realizacji zawierzonych zadań.

Prezentacja firmy

Concept Trade sp. z o.o. jest międzynarodową firmą handlową, która stano... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Administracja / Sekretariat