Opis stanowiska pracy

Prowadzenie dokumentacji księgowych zgodnie z ustawa o rachunkowości
Zakładanie i prowadzenie ksiąg rachunkowych;
Prowadzenie ewidencji rozrachunków;
Dekretacja i księgowanie dokumentów;
Prowadzenie i rozliczanie inwentaryzacji;
Księgowanie operacji gospodarczych;
Przyjmowanie, sprawdzanie oraz kwalifikowanie dowodów księgowych do ujęcia w księgach rachunkowych;
Współpraca z instytucjami zewnętrznymi tj. US, GUS;
Sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych na potrzeby spółki
Współpraca z działami z firmami w zakresie księgowości;
Wycena aktywów i pasywów zgodnie z przyjętymi zasadami rachunkowości
Prowadzenie rozrachunków

Wymagania

Praktyczna znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego,

Min. 2-letnie doświadczenie w księgowości,
Mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym,
Wykształcenie kierunkowe,
Biegła obsługa komputera, w szczególności pakietu typu Office,
Znajomość programów Comarch ERP Optima, Insert Rewizor GT
Bardzo dobra organizacja i dyscyplina pracy,
odpowiedzialność, systematyczność oraz przestrzeganie terminów.

Prezentacja firmy

biuro rachunkowe

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 500PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
według uznania
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse