Opis stanowiska pracy

W związku z powstałym vacatem na stanowisku księgowa poszukujemy osoby do pracy w naszej księgowości w Gliwicach.

Nasz Dział księgowy liczy 2 osoby. Prowadzącą księgi jest zatrudniona w firmie Główna księgowa. Poszukujemy osoby do pomocy w bieżącym księgowaniu dokumentów i prowadzeniu rozliczeń i uzgodnień, przygotowaniu deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne jak i dla instytucji zewnętrznych. Posiadamy własną specyfikę księgową związaną z rozliczaniem produkcji, magazynu, prac badawczo-rozwojowych, czy dotacji, ale liczymy się z koniecznością wdrożenia i przeszkolenia nowej osoby w tym zakresie. Spółka należy do średnich przedsiębiorstw, zatrudniamy ok 75 osób.

Oferujemy :

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • profesjonalne narzędzia pracy,

  • stałe godziny pracy,

  • dobrze skomunikowaną lokalizację firmy.

  • komfortowe warunki pracy ,

  • dynamiczny zespół,

  • możliwość nauki i rozwoju kompetencji,

  • ciekawą i różnorodną pracę w rozwijającej się firmie.

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku księgowej lub głównej księgowej,

  • księgowanie w zakresie pełna księgowość,

  • dokładność, solidność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • obsługa programu księgowego - Symfonia (Sage),

  • obsługa komputera w stopniu bardzo dobrym, w szczególności MS Office (Word, Excel),

  • obsługa urządzeń biurowych,

  • umiejętność pracy w zespole.

Vimex Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Toruńskiej 27, 44-122 Gliwice, Polska.

Vimex... Sp. z o.o. – to polska firma będąca producentem i dystrybutorem aparatury medycznej przeznaczonej do endoskopii oraz firma świadcząca usługi w działalności przemysłowej na zasadach oddelegowywania swoich pracowników do realizacji stałych zleceń od partnerów biznesowych z Niemiec.

Firma wykonuje dwie główne działalności :

Działalność w branży przemysłowej (od 2002 roku)
pod marką Vimex Industry

Działalność w branży medycznej (od 2006 roku)
pod marką Vimex Endoscopy

Obie działalności Spółki prowadzone są w ramach jednego podmiotu, przy czym działalność medyczna wykonywana jest w Polsce, natomiast działalność w branży przemysłowej wykonywana jest głównie na terenie Niemiec, poprzez Oddział Spółki w Niemczech.

Zapraszamy na nasze strony www.vimex.eu
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
3.200,00 zł - 3.800,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
miesięczne
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Finanse , Praca Inne