ManpowerGroup Sp. z o.o.

Księgowa/y

Miejsce pracy: Lublin

Zadania:

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości oraz przepisami podatkowymi
  • Nadzór nad poprawnością dokumentów finansowych i księgowych, kontrola formalno-prawna, rachunkowa i merytoryczna dokumentów
  • Raportowanie GUS
  • Deklaracje VAT
  • Naliczanie podatku dochodowego CIT

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (rachunkowość, finanse, prawo podatkowe)
  • Doświadczenie w pracy w obszarze księgowości
  • Doświadczenie w sporządzaniu deklaracji i sprawozdań finansowych
  • Dobra znajomość ustawy o rachunkowości
  • Doświadczenie w pracy na systemach e-nova, Optima, Symfonia będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Staranność i dokładność w pracy

Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia - umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (min. prywatna opieka medyczna, karta Multisport)
  • Pracę w innowacyjnej firmie gwarantującej rozwój zawodowy w ramach struktur firmy
  • Rozwój kompetencji w zakresie przedsiębiorczości
  • Brak presji charakterystycznej dla podobnych stanowisk na rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Sympatyczną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Dogodny dojazd - biuro w centrum miasta

Nr ref.: KSG/004/ARY
Oferta dotyczy pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials