Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/1591

Obowiązki:

1.Wprowadzanie dokumentów księgowych do modułu Finanse i Księgowość w Systemie Informatycznym Lasów Państwowych (faktur, rachunków, not księgowych i innych dowodów księgowych);
2.Dekretowanie dokumentów księgowych oraz kontrola formalno-rachunkowa dowodów księgowych;
3.Sporządzanie miesięcznych kompletów wydruków do sprawozdań finansowych;
4.Sporządzanie deklaracji VAT;
5.Pomoc Głównemu Księgowemu w sporządzaniu miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych;
6.Oznaczanie dokumentów źródłowych kodem artykułów zgodnie z Ustawą o podatku dochodowym od osób prawnych w module księgi podatkowe.
7.Rozliczanie Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
Szczegółowy zakres czynności będzie ustalony po zatrudnieniu.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługa komputera -pakiet MS OFFICE

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • 1.Wymagania niezbędne: a)Wykształcenie:- wyższe, preferowane kierunki : finanse i rachunkowość lub ekonomia i co najmniej 3 lata stażu pracy w księgowości, b)znajomość obsługi komputera i oprogramowania MS Office; c)znajomość zagadnień dotyczących ustawy o rachunkowości, podatku VAT, podatku od osób prawnych; ustawy o Zakładowym Funduszu Świadczeń Socjalnych; d)obywatelstwo polskie, pełnia zdolności do czynności prawnych, korzystanie z pełni praw publicznych. 2.Wymagania dodatkowe: a)ukończone studia podyplomowe z zakresu księgowości; b)ukończone kursy, szkolenia przydatne na stanowisku objętym naborem; c)umiejętność efektywnej organizacji pracy; d)umiejętność samodzielnej analizy i oceny oraz pracy w zespole; e)predyspozycje osobowe jak: sumienność, dokładność, rzetelność, dyskrecja, umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.

Miejsce pracy: Marymoncka 5, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty a)CV z dokładnym opisem przebiegu pracy zawodowej (zajmowane stanowiska, okres pracy na określonym stanowisku); b)list motywacyjny z adresem do korespondencji oraz numerem telefonu i w miarę możliwości adres do korespondencji elektronicznej; c)kwestionariusz osobowy kandydata na pracownika Lasów Państwowych. Do pobrania na stronie: https://elblag.gdansk.lasy.gov.pl/documents/688426/0/Kwest+osob+kand.+%281%29.docx/fc9293cc-6b50-7ddf-16e4-7bffa600f78b d)kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe, ukończenie kursów, szkoleń itp. oraz posiadanego stażu zawodowego e)oświadczenie o korzystaniu w pełni z praw publicznych, f)oświadczenie o zapoznaniu z klauzulą informacyjną oraz wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Do pobrania na stronie: https://elblag.gdansk.lasy.gov.pl/documents/688426/24061094/Klauzula+kandydat_PGL+LP+%281%29.DOCX/6a0d2859-34b4-7d01-7d93-817e0c9b0076 Wymienione wyżej dokumenty oryginały, kserokopie i oświadczenia winny być opatrzone własnoręcznym podpisem kandydata. W przypadku złożenia kserokopii wymaganego dokumentu kandydaci zobowiązani są okazać ich oryginały przed rozpoczęciem rozmowy kwalifikacyjnej. Termin i miejsce składania ofert: Wymagane dokumenty wraz z adresem do korespondencji oraz numerem telefonu i adresem e-mail należy składać w punkcie kancelaryjnym Nadleśnictwa Elbląg w godzinach 07:30 -14:30 lub przesłać pocztą na adres: Nadleśnictwo Elbląg, ul. Marymoncka 5, 82-300 Elbląg w terminie do dnia 2 października 2020 r. do godz. 14:30. Liczy się data i godzina faktycznego wpływu oferty do nadleśnictwa. Dokumenty należy składać w zaklejonych kopertach z dopiskiem Nabór na stanowisko Księgowej/ego. Dokumenty składane drogą elektroniczną lub złożone po w/w terminie nie będą rozpatrywane. Dodatkowe informacje: a)Nadleśnictwo nie odsyła złożonych przez kandydatów dokumentów i nie zwraca uczestnikom kosztów związanych z naborem; b)Przeglądu i oceny złożonych ofert zgodnie z opracowanymi kryteriami dokonuje powołana przez Nadleśniczego komisja rekrutacyjna; c)Wyłonienie przez komisję rekrutacyjną maksymalnie 5 kandydatów oraz zaproszenie ich na rozmowę kwalifikacyjną; d)Rozmowa kwalifikacyjna z wybranymi kandydatami w pierwszym etapie poprzez powiadomienie telefoniczne lub e-mail (drugi etap naboru); e)Po zakończeniu rekrutacji oferty odrzucone można odebrać osobiście. Oferty odrzucone i nieodebrane po upływie jednego miesiąca od zakończenia rekrutacji zostaną zniszczone. f)Postępowanie i rozstrzygnięcie postępowania jest ostateczne i nie podlega zaskarżeniu i odwołaniu. g)Warunkiem zatrudnienia będzie orzeczenie lekarskie o braku przeciwskazań zdrowotnych do pracy na stanowisku. h)Nadleśniczy Nadleśnictwa Elbląg zastrzega sobie prawo do unieważnienia naboru na każdym etapie, bez podania przyczyny.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Ubezpieczenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy