Księgowa/y z językiem angielskim

Talentuno Technologies Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

(zależnie od wybranego działu)

W dziale OtC:księgowanie wyciągów bankowych i alokowanie płatności przychodzących

W dziale PtP:księgowanie faktur od dostawców i przygotowywanie płatności

W dziale RtR:przygotowaniem sprawozdań finansowych/raportów okresowych; wykonywanie księgowań w księdze głównej, prowadzenie rejestru środków trwałych, rozliczeń międzyokresowych itp.; uzgadnianie sald księgi głównej z dziennikami pomocniczymi; konsolidacja oraz potwierdzanie sald oraz transakcji w spółkach grupy

Oraz:

  • Czynności związane z zamknięciem miesiąca
  • Utrzymywanie kontaktu z dostawcami (monitoring należności / terminów płatności, uzgadnianie salda rozrachunków itp.)
  • Utrzymywanie kontaktu z pracownikami działu sprzedaży / zakupów klienta
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji procesowej
  • Zapewnienie zgodności działań z procedurami
  • Aktywna współpraca z innymi działami oraz jednostkami firmy z krajów niemieckojęzycznych
  • Możliwość uczestniczenia w projektach przenoszenia wiedzy z innych europejskich lokalizacji firm

Co dostają od nas pracownicy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System kafeteryjny
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna,ubezpieczenie na życie, roczny bonus)
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy
  • Możliwość udziału w tranzycjach
  • Program poleceń pracowniczych
  • Miłą i przyjazną atmosferę w biurze

Wymagania

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:

  • Wykształcenie wyższe w obszarze Finansów, Rachunkowości lub pokrewnych
  • Doświadczenie w finansach, preferowane w obszarze BPO/SSC
  • Bardzo dobra znajomosć języka angielskiego (min. B2)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Dokładność i dobra organizacja czasu, zorientowanie na szczegóły
  • Energia i chęć do działania

Prezentacja firmy

Talentuno to platforma stworzona by wspierać talenty przy wykorzystaniu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 500PLN - 7 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa