Verillon sp. z o.o.
Verillon to firma zajmująca się doradztwem w zakresie zarządzania z siedzibą w Luksemburgu. Świadczymy usługi doradcze przede wszystkim dla instytucji bankowych i finansowych. Nasze główne kompetencje to administrowanie funduszami inwestycyjnymi i zarządzanie projektami. Nasza zróżnicowana wiedza, międzynarodowe doświadczenie i sieć kontaktów, oferuje kompleksowe rozwiązania konsultingowe, które są dostosowane do specyficznych wymagań Klientów.

W odpowiedzi na zapytania od naszych klientów dotyczące możliwości stałego obsadzania wolnych miejsc pracy uruchomiliśmy usługi rekrutacyjne w Luksemburgu.

Następnie otworzyliśmy firmę Verillon Sp. z o.o. w celu realizacji usług rekrutacyjnych w Polsce.

Księgowa/ Księgowy

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych.
  • Przygotowywanie i dokonywanie płatności.
  • Rozliczanie podatków oraz sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich Urzędów.
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych, raportów, miesięcznych bilansów, rachunków wyników.
  • Obsługa audytów księgowych i podatkowych.

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe (finanse, rachunkowość, ekonomia).
  • Znajomość Excel na poziomie minimum średniozaawansowanym.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1/ B2.
  • Znajomość języka polskiego na poziomie minimum B2.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie 7 000 - 10 000 brutto uzależnione od wiedzy i doświadczenia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikację przez przycisk "Aplikuj".
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 28359.