Opis stanowiska pracy

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

  • bieżąca obsługa faktur zakupu,
  • wprowadzanie faktur do systemu,
  • dbanie o prawidłowy obieg faktur zakupu,
  • nadzór nad prawidłowością faktur zakupu,
  • inne działania wspierające dział księgowości.

Wystarczy jeśli posiadasz:

  • wykształcenie w zakresie rachunkowości lub finansów,
  • dobrą znajomość programu MS Excel,
  • min. 3 lata doświadczenia w obszarze księgowości lub finansów,
  • doświadczenie w księgowaniu należności, wystawianiu faktur sprzedaży będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w pracy z Optimą - mile widziane,
  • dobrą znajomość języka angielskiego - wymóg konieczny,
  • prawo jazdy kat. B

Co możemy Ci zaoferować?

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z Firmą,
  • pracę w godz. 7:00-15:00,
  • wolne weekendy,
  • miesięczną premię frekwencyjną,
  • opiekę medyczną LUXMED,
  • kartę Multisport,
  • paczki świąteczne,
  • dofinansowanie do wypoczynku (tzw. wczasy pod gruszą),
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy w zgranym zespole.

Prezentacja firmy

Jaga Temp Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa