Biuro Rachunkowe Protegga Sp. z o.o.
Biuro Rachunkowe Protegga sp. z o.o. działa na rynku od 20 lat. Stawiamy na rozwój firmy poprzez rozwój pracowników. Strategią firmy na ten rok jest maksymalna automatyzacja procesów księgowych.

Nasza kadra liczy obecnie 25 osób z czego 45% osób pracuje dłużej niż 5 lat. Pracujemy w zespołach 5 osobowych w oddzielnych pokojach. Obsługujemy podmioty gospodarcze z różnych branż.
Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • obsługa w zakresie prowadzenia ksiąg handlowych,
  • przygotowywania deklaracji CIT, PIT, VAT oraz pliku JPK,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • współpraca z klientami biura.

Od kandydatów oczekujemy:

  • min. 2 letniego doświadczenia w pracy na księgach handlowych (prowadzenie ksiąg , sporządzanie sprawozdań),
  • umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętności zmiany planu pracy,
  • umiejętności wykonywania zadań w terminie,
  • wykształcenia kierunkowego,
  • rzetelności, odpowiedzialności i terminowości,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat, wynagrodzenie od 2500 do 3000zł /netto w zależności od posiadanej wiedzy,
  • możliwość rozwoju zawodowego po przez szkolenia zewnętrzne i dostęp do portali branżowych,
  • dofinansowanie do zajęć z języka angielskiego odbywające się w siedzibie firmy,
  • nagrody okresowe,
  • kwartalne wyjścia integracyjne (teatr, kabaret, kręgle i inne),
  • przyjazną atmosferę w zgranym zespole.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.