Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/2209

Obowiązki:

- wykonywanie zadań księgowych wg dyspozycji Głównej Księgowej,
- prowadzenie ksiąg rachunkowych w Spółdzielni,
- udział w sporządzaniu deklaracji oraz prowadzenie dokumentacji podatkowej i innych dokumentacji przewidzianych prawem (dokumentacja dla banków, GUS, ZUS itp.),
- przygotowanie płatności,
- udział w przygotowaniu rocznych sprawozdań finansowych,
- kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, banki itp.)
Wykształcenie: średnie
Wymagania: znajomośc pakietu Ofiice, dokładność, terminowość, rzetelność, znajomośc prawa podatkowego i zasad rachunkowości, zdolność uczenia się, znajomość programu PŁATNIK (znajomość programu księgowego SOL-SYSTEM będzie dodatkowym atutem), minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w księgowości (mile widziane doświadczenie w spółdzielni mieszkaniowej).
Wynagrodzenie: 1750,00zł brutto (1/2 etatu), praca w godzinach 7-15.
CV na adres e-mail: organizacyjny@politechnik.strefa.pl

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • ZNAJOMOŚĆ PRAWA PODATKOWEGO I ZASAD RACHUNKOWOŚCI
  • DOKŁADNOŚĆ, RZETELNOŚĆ, TERMINOWOŚĆ
  • Znajomość pakietu Office

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Zawód:

  • Księgowy (wymagany staż - lata: 1)

Miejsce pracy: BOHATERÓW WARSZAWY 91, 70-343 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: CV na adres e-mail: organizacyjny@politechnik.strefa.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Email: organizacyjny@politechnik.strefa.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Ubezpieczenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy