Opis stanowiska pracy

Biuro Rachunkowe poszukuje księgowej / księgowego

Miejsce pracy: Poznań-Jeżyce

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na stanowisku samodzielnego księgowego
  • wykształcenie ekonomiczne (preferowane rachunkowość, finanse)
  • doświadczenie w biurze rachunkowym mile widziane
  • znajomość zasad rachunkowości oraz prawa podatkowego
  • umiejętności samodzielnego działania, komunikatywności
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • umiejętność pracy w zespole i kontaktów z klientem
  • znajomość pakietu MS Office,

Obowiązki:

  • samodzielna obsługa księgowa firm
  • kontrola, dekretacja i księgowanie dokumentów finansowo-księgowych
  • sporządzanie deklaracji podatkowych
  • sporządzanie sprawozdań finansowych

Oferujemy:

  • elastyczny czas pracy ( rano, popołudnie, wieczór, weekend)
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • ciekawą pracę pełną wyzwań
  • pracę w przyjaznej atmosferze

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Biuro rachunkowe zajmuje się obsługą księgową podmiotów prowadząc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse