Opis stanowiska pracy

- wprowadzanie dokumentów do rejestru VAT z tytułu zakupu krajowego i zagranicznego, sprzedaży krajowej i zagranicznej zgodnie z ustawą o VAT,
- prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, w tym ustawą o podatku dochodowym od osób prawnych,
- księgowanie wyciągów bankowych, raportów kasowych, rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych,
- prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów zgodnie z obowiązującymi przepisami, w tym ustawą o podatku dochodowym od osób fizycznych,
- rozliczanie transakcji walutowych, różnic kursowych,
- sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT),
- sporządzanie sprawozdań finansowych,
- sporządzanie sprawozdań do GUS

Wymagania

- wykształcenie min. średnie ekonomiczne,
- doświadczenie min. 2 lata,
- biegła znajomość zagadnień związanych z rachunkowością, prawem podatkowym,
- dobra obsługa komputera (pakiet Ms Office),
- mile widziana znajomość języka angielskiego,
- mile widziana znajomość programu księgowego ERP Optima,
- samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu

Prezentacja firmy

Poszukujemy Specjalisty ds. Kadr i Płac oraz ds. Księgowości

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa