Opis stanowiska pracy

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/odpowiedzialna za:

  • księgowanie i dekretowanie dokumentów przychodowych i kosztowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • wystawianie dokumentów sprzedaży
  • wprowadzanie dokumentów do rejestrów VAT
  • rozliczanie sald rozrachunkowych
  • ewidencja środków pieniężnych
  • księgowanie list płac
  • ewidencjonowanie rozliczeń międzyokresowych
  • rozliczanie delegacji
  • przygotowywanie przelewów

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • min. 2 letni staż pracy w Dziale Księgowości lub Biurze Rachunkowym
  • znajomość księgowania i przepisów ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych
  • umiejętności obsługi pakietu Ms Office
  • komunikatywnej znajomości Języka Angielskiego

Twoje szanse wzrosną jeżeli:

  • posiadasz znajomość programu Enova
  • ukończyłaś/-eś kursy i szkolenia z zakresu rachunkowości i podatków

W zamian za profesjonalizm i zaangażowanie mamy do zaoferowania:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze
  • pracę w młodym zgranym zespole specjalistów
  • pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku
  • benefity pozapłacowe np. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe czy możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych podczas szkoleń

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Contrain Poland Sp. z o. o. (APT nr 5612) to agencja pracy tymczasowej, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa