Księgowa / Księgowy

Michael Page

Gliwice, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie stanowić mocne wsparcie w codziennej realizacji procesów księgowych zachodzących w Firmie.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • księgowanie faktur zakupowych i wprowadzanie wyciągów bankowych w systemie księgowym
  • prowadzenie rozliczeń międzyokresowych kosztów
  • analizowanie zapisów na kontach bilansowych
  • uczestniczenie w zamykaniu miesiąca
  • sporządzanie sprawozdań (GUS, NBP, Intrastat)
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
  • tworzenie raportów i zestawień

Profil kandydata

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse/rachunkowość/ekonomia lub pochodne)
  • wiedza oraz doświadczenie w zakresie prowadzenia księgowości
  • znajomość ustaw o rachunkowości, CIT i VAT
  • dobra znajomość MS Excel
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1 (wykorzystywany w korespondencji mailowej i dokumentacji)

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w środowisku międzynarodowym
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do pakietu sportowego
  • dofinansowanie do kursów językowych
  • dodatkowe świadczenia pozapłacowe (paczki na święta, świadczenia pieniężne)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gliwice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page