Księgowa/ Księgowy

Aureus S.A.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli jesteś samodzielną, pełną zapału do pracy i energiczną osobą, to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy stanowisku księgowym – min. 3 lata.
  • Znajomość programu Symfonia - Finanse i Księgowość.
  • Ukończone studia wyższe z zakresu Finansów i Rachunkowości.
  • Wysoki poziom kultury osobistej.
  • Obsługa pakietu MS Office: Excel oraz Word.
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole.
  • Samodzielność, rzetelność oraz odpowiedzialność.

Opis stanowiska pracy:

  • Księgowanie faktur zakupowych i sprzedażowych.
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych.
  • Weryfikowanie poprawności płatności.
  • Terminowe wprowadzanie transakcji do systemu księgowego.
  • Prowadzenie rozliczeń międzyokresowych.
  • Kontakt z klientami firmy oraz tworzenie korespondencji biznesowej.
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy.
  • Wsparcie pozostałych obszarów księgowości.
  • Współdziałanie w procesie zamykania miesiąca

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony.
  • Współtworzenie ścieżki rozwoju zawodowego.
  • System szkoleń.
  • Wsparcie organizacyjne w okresie adaptacji.
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie.
  • Niezbędne narzędzia do pracy.
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne.
  • Program Benefit.
  • Udział w sekcjach sportowych.
  • Program dofinansowań.
  • Świadczenia dla partnerów oraz dzieci pracowników.
  • Udział w wyjazdach i imprezach integracyjnych.

Prezentacja firmy

Aureus- jesteśmy czołową firmą na polskim rynku usług finansowyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja biurowa, Praca Finanse