Księgowa/Księgowy

Hays Poland

Gdansk, pomorskie

Hays Poland

Gdansk
Gdansk
NR REF.: 1163514

Twoja następna firma
Jedna z największych polskich Firm związanych ze spedycją drogową międzynarodową. Firma stawia na rozwój poprzez digitalizację klasycznych rozwiązań spedycyjnych oraz rozwój swoich pracowników w zaawansowane rozwiązania IT. W swoich strukturach zatrudnia ponad 150 pracowników.

Zakres obowiązków:
  • wystawianie faktur sprzedaży,
  • weryfikacja oraz ewidencja faktur zakupowych i sprzedażowych,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych, wyposażenia,
  • księgowanie pozostałych zdarzeń gospodarczych (np. rozliczenia międzyokresowe kosztów, rozliczenia magazynowe, rezerwy na koszty),
  • kontrola i uzgadnianie zapisów na kontach,
  • przygotowywanie raportów i analiz,
  • dbanie o poprawny przepływ informacji i dokumentów wewnątrz działu,
  • kontrola i archiwizacja dokumentów źródłowych,
  • czynny udział w zamknięciu miesiąca oraz przygotowaniu sprawozdań finansowych,
  • udział w przygotowywaniu deklaracji JPK_V7 (VAT naliczony), CIT,
  • sporządzanie deklaracji i sprawozdań na potrzeby GUS, NBP.

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane finanse, rachunkowość),
  • minimum 3 letnie doświadczenie w księgowości (pełna księgowość),
  • dobra znajomość programu MS Excel (funkcje ułatwiające prace na bardzo dużej ilości danych, tabele przestawne),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość Ustawy o Rachunkowości, aktualnych przepisów podatkowych (analiza kosztów pod kątem uznania za koszty podatkowe),
  • umiejętność pracy z dużą liczbą dokumentów oraz danych w ograniczonym czasie.

Co zyskujesz?
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach,
  • Pracę w dynamicznym zespole z dużym doświadczeniem,
  • Wsparcie ze strony zespołu oraz przełożonego,
  • Pakiet benefitów.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland