Księgowa/ Księgowy

AFZ Group Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

AFZ Group Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 15715 od 2017 roku. Jesteśmy dla przedsiębiorstw partnerem świadczącym usługi w zakresie optymalizacji procesów rekrutacji pracowników. Realizujemy projekty w Polsce i zagranicą. Dajemy naszym kandydatom nowe możliwości rozwoju zawodowego. Oferujemy prace sezonowe i na dłuższy okres w różnych branżach gospodarki.
Obecnie dla jednego z naszych klientów, producenta sprzętów sportowych poszukujemy doświadczonych i odpowiedzialnych kandydatów do objęcia samodzielnego stanowiska księgowego/ księgowej.

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref. FIN.PL.001

Cel i podstawowe zadania na stanowisku: prowadzenie ksiąg rachunkowych, audyt dokumentów i procedur finansowych, uzgadnianie wyciągów bankowych oraz obliczanie należnych podatków

Obowiązki:
• Samodzielna pełna księgowość zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi
• Wprowadzanie danych do systemu księgowego
• Weryfikacja dokumentów pod względem formalnym, prawnym i merytorycznym
• Raportowanie VAT
• Prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych
• Sporządzanie list płac i deklaracji ZUS
• Sporządzanie rocznego bilansu (rachunku zysków i strat); obliczanie i sporządzanie deklaracji podatkowych (JPK, VAT, CIT, PIT, PFRON, PCC i inne występujące w Spółce)

Wymagania

• Min. 5 letnie doświadczenie zawodowe jako niezależny księgowy/ księgowa
• Wykształcenie ekonomiczne
• Znajomość przepisów podatkowych oraz polskich i międzynarodowych zasad rachunkowości, praktyczna znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości
• Znajomość systemów finansowo-księgowych (systemy klasy ERP- Comarch)
• Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Dodatkowe cechy: bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność, systematyczny i niezależny styl pracy przy jednoczesnych doskonałych zdolnościach interpersonalnych

Prezentacja firmy

AFZ Group Sp. z o.o. to certyfikowana agencja pośrednictwa pracy wpisana... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
6 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse