Księgowa / Księgowy

Michael Page

Dzierżoniów, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Księgowej/Księgowego będzie odpowiedzialna za bieżące tematy w pełnej księgowości, w miezynarodowej firmie produkcyjnej.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna o kapitale zachodnim, stabilnie rozwijająca się.

Opis stanowiska

  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów zakupu zgodnie z UoR, ustawami o VAT i CIT oraz polityką rachunkowości spółki
  • Weryfikacja i uzgadnianie sald księgi głównej z księgami pomocniczymi
  • Uzgadnianie rejestrów VAT w powierzonym zakresie
  • Kontrola nad sprzedażą i należnościami spółki
  • Nadzór nad poprawnością wystawiania faktur sprzedażowych
  • Ewidencjonowanie i rozliczanie kosztów międzyokresowych
  • Czynny udział w procesie zamknięcia miesiąca oraz roku
  • Umiejętność przygotowywania danych na potrzeby audytów, kontroli zewnętrznych i wewnętrznych

Profil kandydata

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne (finanse i rachunkowość)
  • Znajomość ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego
  • Umiejętność obsługi systemów finansowo - księgowych, mile widziana umiejętność obsługi systemu SAP
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną korespondencję.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Samodzielność i podejmowanie inicjatywy w zakresie zajmowanego stanowiska

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę, w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Duże możliwości rozwoju w zakresie księgowej
  • Rozbudowany system socjalny: wczasy pod gruszą, bony na Wielkanoc i Boże Narodzenie
  • Dofinansowanie karty MULTISPORT
  • Dofinansowanie ubezpieczenia grupowego oraz opieki medycznej
  • Pracowniczy program emerytalny (PPE) - składki odprowadzane przez Pracodawcę na przyszłą emeryturę Pracownika
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Dzierżoniów
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page