KSIĘGOWA / KSIĘGOWY

LCM

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełna księgowość) spółek prawa handlowego, obliczanie podatków, sporządzanie deklaracji podatkowych oraz przygotowywanie sprawozdań finansowych a także raportów miesięcznych i okresowych wg potrzeb Klienta.

Wymagania

- kompleksowe prowadzenie i kontrola ksiąg rachunkowych (pełna księgowość) obsługiwanych firm zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, z wymogami Klienta;
- sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, VAT- UE, CIT) oraz rozwiązywanie nietypowych zagadnień podatkowych;
- przygotowanie sprawozdań finansowych (rachunek zysk i strat, bilans oraz innych zestawień związanych z raportowaniem miesięcznym i okresowym);
- analiza i uzgadnianie kont księgowych i rozrachunkowych;
- okresowe zamykanie ksiąg;
- nadzór nad obiegiem dokumentów oraz merytoryczne wspieranie członków zespołu;
- uzgadnianie i rozliczanie różnic magazynowych;
- naliczanie wynagrodzeń;

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Wynikiem naszej ciężkiej pracy jest zaufanie i stała współpraca z Kontra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa