Przedsiębiorstwo Budowlano - Konserwatorskie Castellum  Sp. z o. o. Przedsiębiorstwo Budowlano - Konserwatorskie Castellum  Sp. z o. o. Przedsiębiorstwo Budowlano - Konserwatorskie Castellum  Sp. z o. o. Przedsiębiorstwo Budowlano - Konserwatorskie Castellum  Sp. z o. o.

Księgowa/księgowy Oddziału

Miejsce pracy: Wrocław

Przedsiębiorstwo Budowlano-Konserwatorskie Castellum sp. z o.o.

Świadczy usługi Budowlane oraz Budowlano-konserwatorskie w obiektach zabytkowych.

Do nowotworzonego Oddziału w Warszawie poszukuje księgowej/księgowego Oddziału

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Fakturowanie transakcji sprzedaży oraz dokonywanie rozliczeń wynikających z zawartych umów wraz z ich dekretowaniem
  • Dekretowanie faktur zakupu oraz przygotowywanie płatności zgodnie z ustalonymi procedurami
  • Sporządzanie dokumentów rozliczeniowych z pracownikami oddziału
  • Sporządzanie dokumentacji płacowej
  • Sporządzanie raportów dla Kierownictwa Oddziału i Zarządu spółki
  • Dekretacja oraz rozliczanie dokonanych zapłat zobowiązań oraz spłat należności
  • Współpraca z brokerem ubezpieczeniowym w zakresie uzyskiwania gwarancji ubezpieczeniowych wymaganych procedurami przetargowymi,
  • Współpraca z Głównym Działem Finansowo-Księgowym spółki
  • Realizacja zadań wyznaczonych przez przełożonych
  • Aktywne uczestnictwo we wdrażaniu obiegu dokumentów oraz systemu kontroli wewnętrznej w Oddziale

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe /rachunkowość, finanse/
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie arkusza kalkulacyjnego EXCEL
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dokładność, odpowiedzialność oraz samodzielne i analityczne myślenie
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość systemu Insert będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy,
  • pracę w zespole profesjonalistów,
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego

Dodatkowe warunki:

  • Przez okres 1miesiąca zatrudniony/a/ na stanowisku księgowego/wej/ będzie pracował/a/ w Głównym Dziale Finansowo-Księgowym w siedzibie spółki we Wrocławiu, w celu poznania obowiązujących w spółce:
  • standardów pracy,
  • obiegu dokumentów,
  • procedur,
  • oprogramowania

Dokumenty aplikacyjne (cv ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj".

Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę:

Dokumenty aplikacyjne (cv ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać poprzez poniższy przycisk:
Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.
www.castellum.pl
tel. +4871-782 22 32