Księgowa/Księgowy ds. Rozliczenia Magazynu

Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

Opole, opolskie

Od: Paretti Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

Prowadzenie ewidencji magazynowej materiałów technicznych
Terminowe rozliczanie faktur zakupu materiałów
Ewidencję środków trwałych i środków trwałych w budowie w systemie ewidencji SAP
Sporządzanie raportów ewidencji materiałowej dla zarządu firmy,
Efektywną współpracę z innymi wydziałami jednostki produkcyjnej w celu terminowego i dokładnego przekazywania danych niezbędnych do przygotowania dokumentacji księgowych

Wymagania:

Wykształcenie min. średnie ekonomiczne (finanse/księgowość/rachunkowość),
Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - mile widziane w firmie produkcyjnej,
Dobra znajomość języka angielskiego, co najmniej na poziomie B2 (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem),
Dobra znajomość środowiska MS Office
Znajomość systemu SAP moduł FI/CO,
Znajomość przepisów prawa w szczególności: Ustawy o rachunkowości, Ustawy o podatku od towarów i usług,
Znajomość zasad ewidencji gospodarki magazynowej i zasad przeprowadzania inwentaryzacji,
Znajomość zasad ewidencji i prowadzenia środków trwałych
Wysoka motywacja do pracy, terminowość oraz dokładność

Oferujemy:

Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie stałe i premiowe
Możliwość rozwoju