Opis stanowiska pracy

Praca biurowa w charakterze księgowym oraz kadrowym. wymagana biegła obsługa komputera.

mile widziana znajomość procedury zatrudniania pracowników z Ukrainy.

wymagane prawo jazdy kat. B

Wymagania

  • biegła obsługa komputera;
  • znajomość podstaw prawa pracy i przepisów BHP,
  • prawo jazdy kat.B;
  • mile widziana znajomość procedury zatrudniania pracowników z Ukrainy.

Oferujemy Państwu pracę w prężnie rozwijającej się w firmie transportowej specjalizującej się w przewozie materiałów niebezpiecznych. Jesteśmy podwykonawcą największej europejskiej spedycji zajmującej się transportem ADR. Oczekując zaangażowania i rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków w zamian oferujemy jasne i uczciwe warunki pracy.

Prezentacja firmy

Podwykonawca międzynarodowej spedycji specjalizujący się w trans... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
po okresie próbnym umowa na stałe
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa