Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • wykonywanie modeli 3D, rysunków warsztatowych i montażowych konstrukcji stalowych w programie Tekla Structures (hale, mosty, konstrukcje wsporcze, schody, barierki itp.),
  • sporządzanie list materiałowych,
  • współpraca z zespołem statyków, z produkcją oraz budowami,
  • kontakty z klientem oraz koordynacja innych powiązanych branż,
  • nadzór na prawidłowym przebiegiem prac,
  • raportowanie postępów prac, kontrola harmonogramów.

Wymagania:

  • minimum 2 lata ciągłego doświadczenia przy detalowaniem konstrukcji stalowych,
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • dobra znajomość Tekla Structures i AutoCAD’a,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swoich zgłoszeń bezpośrednio przez serwis.

Prezentacja firmy

Spółka Promostal została utworzona w 2008 roku przez doświadczoną... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria