Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/1656

Obowiązki:

Projektowanie grafik na potrzeby stron WWW ( banery, grafiki do wykorzystanie w Social Mediach). Tworzenie projektów graficznych m.in. ulotek, wizytówek, katalogów, gazetek, opakowań, materiałów na potrzeby reklamy zewnętrznej. Dbanie o spójność tworzonych materiałów. Kreacja pomysłów komunikacji marketingowej i reklamowej. Współpraca z właścicielem firmy. Kreacja pomysłów komunikacji marketingowej i reklamowej. Projektowanie wizualizacji produktów i opakowań oraz innych materiałów. Tworzenie contentu oraz prowadzenie kont formowych w mediach społecznościowych. Współpraca z działem sprzedaży. Udokumentowane portfolio z projektami – warunek konieczny. Wynagrodzenie 4.500,00 zł brutto miesięcznie. Możliwość negocjacji wynagrodzenia.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Praktyczna znajomość programów do grafiki wektorowej Corel Draw / Adobe Illustrator. Praktyczna znajomość programu graficznego Adobe Photoshop.Umiejętność tworzenia grafik oraz przygotowywania projektów do druku.Samodzielność i kreatywność.„Lekkie pióro” i doskonałe posługiwanie się słowem.Silny zmysł estetyczny. Udokumentowane portfolio z projektami – warunek konieczny.

Miejsce pracy: 76-200 Strzelinko 38, powiat: słupski, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inżynieria

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy