Opis stanowiska pracy

-szycie overlockiem
-wybór najbardziej odpowiednich materiałów
-naprawa defektów w odzieży
-zdejmowanie pomiarów

Wymagania

Posiadasz doświadczenie w szyciu overlockiem,
Twoją cechą jest sumienność ,samodyscyplina i odpowiedzialność
Masz wykształcenie podstawowe/zawodowe
Posiadasz umiejętność pracy zespołowej

HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna, która operuje na międzynarodowym... rynku pracy. Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7562.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne