Opis stanowiska pracy

Producent ślubnej odzieży damskiej Firma NOVIAS działa i rozwija się na rynku od 15lat.

Nieustannie poszerzamy grono zadowolonych Klientów - zarówno w kraju jak i zagranicą. W związku z tym poszukujemy do naszego zespołu w Częstochowie - Szwaczki/Krawcowej

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie z umową o pracę

- system jednozmianowy 8:00-16:00

- wolne weekendy

- przyjazną atmosferę

Dołączając do naszego zespołu będziesz odpowiedzialna za:

- szycie spódnic, topów itp

- prace zlecone przez kierownika

Jedyne czego oczekujemy to :

- chęci do pracy oraz umiejętności szycia na stębnówkach i overlocku.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny w godz 8.00-16.00

Wymagania

Umiejętność obsługi stębnówki i overlocka. Mile widziane doświadczenie w szyciu odzieży damskiej.

Prezentacja firmy

Firma zajmująca się produkcją sukien ślubnych i dodatków.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 700PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji